fbpx

Informacje organizacyjne dla kibiców przed European Team Speedway Championship Final A w Gdańsku

Dla kibiców, wybierających się na zawody w Gdańsku przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że European Team Speedway Championship Final A rozpocznie się 15 kwietnia o godzinie 14.00 na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego przy ulicy Zawodników 1.

Stadion

Otwarcie bram obiektu nastąpi o godzinie 13.oo. Parkowanie samochodu jest możliwe poza obiektem stadionu. Od godziny 13.00 na stadionie będą działać punkty gastronomiczne.

Sprzedaż biletów

– w internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej; kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby)

– na stadionie w dniu zawodów kasy będą otwarte od godziny 11.00

Sprzedaż programów

Program zawodów będzie dostępny w dniu zawodów na stoiskach z gadżetami (w ciągach komunikacyjnych) i w kasach stadionu od godziny 11:00. Cena programu – 25 zł.

Sprzedaż internetowa prowadzona jest na stronach: bilety.speedwayevents.pl oraz ebilet.pl.

Ceny biletów na zawody w Gdańsku

VIP – 300 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Głównej, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 1 godziny przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna

Normalne – 60 zł

Ulgowe – 45 zł (dla emerytów i rencistów, a także dzieci i  młodzieży szkolnej w wieku 8-18 lat – na podstawie legitymacji).

Pozostałe Sektory

Normalne – 40 zł

Ulgowe – 30 zł (dla emerytów i rencistów, a także dzieci i  młodzieży szkolnej w wieku 8-18 lat – na podstawie legitymacji).

Dzieci do lat 7 włącznie – wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także w stadionowych kasach. Bramy stadionu zostaną otwarte o 13.00. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).